cloud1 cloud2 cloud3 cloud4 cloud5
cloud6 cloud7

Naší vášní je dobré pití!

Jsme česká, rodinná firma založena roku 2012, kdy se z počátku stal naším hlavním obchodním artiklem dovoz exkluzivních dominikánských rumů Oliver & Oliver, jejíž rumy získávají významná ocenění po celém světě.

 

Kromě oficiálního zastoupení této značky se dnes zaměřujeme také na objevování a přímý dovoz nových rumů a dalších světových destilátů.

 

Naše rumové portfolio doplňují značky Sister Isles z ostrovů Svatý Kryštof a Nevis, The Real McCoy z Barbadosu, Compagnie des Indes a World’s End Rum, které vyhledávají ty nejlepší ty nejlepší rumy prakticky po célé karibské oblasti.

 

Ze světových destilátů jsme pro Vás objevili vynikající italské grappy a vinné destiláty Andrea da Ponte, pravé irské whiskey Hyde, slovenské pálenky BVD, první slovenský gin GinGin a také pravý londýnský gin The King of Soho.

 

Nově jsme se také pustili do pravého italského Prosecca DOCG Don Giovanni a prvotřídních kalifornských vín Honig ze světoznámé vinařské oblasti Napa.

 

Za velmi krátkou dobu si naše firma RUMAKO získala silné a stabilní postavení. Naše produkty nedovážíme pouze do České republiky, ale také do vybraných zemí střední Evropy jako Rakousko, Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko a jiné.

 

Zabýváme se dovozem, distribucí, velkoobchodním a maloobchodním prodejem. Mimo jiné pořádáme řízené degustace pro firmy i soukromé zájemce. Dodáváme do barů, restaurací a hotelů. Samozřejmostí je školení personálu našich zákazníků.

Jedinečnost se skrývá v detailu

Vybíráme pro Vás jen to nejlepší, co lze mezi světovými destiláty dostat. Ochutnejte a obohaťte svůj život o dokonalý smyslový zážitek, který Vám přinášíme my, RUMAKO - výhradní distributor dominikánských rumů Oliver & Oliver a dalších jedinečných značek dobrého pití v podobě exkluzivních světových destilátů, proto neváhejte a kontaktujte nás s požadavkem připravení Vaší akce na míru!

Naše produkty, showroom a distribuce

Všechny naše produkty, pro které máme oficiální zastoupení, si můžete prohlédnout, ochutnat a rovnou i zakoupit na našem showroomu, který se nachází v Lidické ulici 33 v Praze 5 (80 m od metra Anděl). Náš odborný a vyškolený personál Vám vždy ochotně poradí s výběrem a předá veškeré informace o Vámi vybraných produktech. Showroom je také místem pravidelných rumových degustací. Možností je také objednání přes E-shop na adrese shop.rumako.cz, kde je garance doručení do druhého dne a po Praze dokonce v den objednávky.

Oficiální zastoupení značek

Společnost RUMAKO s. r. o. má oficiální, tedy výhraní zastoupení značek prémiového alkoholu pro Českou republiku a vybrané země Evropy:

Rum: Oliver & Oliver, Compagnie des Indes, Sister Isles, World's End Rum, The Real Mccoy

Vodka: Russian Crown

Gin: The King of Soho, GinGin

Cognac: Chabasse & Bowen

Ovocné destiláty: BVD, Andrea da Ponte

Grappa: Andrea da Ponte

Irská Whiskey: Hyde

Italské Prosecco DOCG: Don Giovanni

Kalifornské víno: Honig

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 420 775 654 011 nebo e-mailem obchod@rumako.cz. Rádi Vám také sdělíme, kterých zemí Evropy se konkrétní výhradní zastoupení značek týká.