cloud1 cloud2 cloud3 cloud4 cloud5
cloud6 cloud7

Naší vášní je dobré pití!

Jsme česká, rodinná firma založena roku 2012, kdy se z počátku stal naším hlavním obchodním artiklem dovoz exkluzivních dominikánských rumů Oliver & Oliver, jejíž rumy získávají významná ocenění po celém světě.

Kromě oficiálního zastoupení této značky se dnes zaměřujeme také na objevování a přímý dovoz nových produktů z oblasti světových destilátů, mezi které patří francouzské koňaky Chabasse a Bowen, anglické giny The King of Soho a Martin Miller's, pravá ruská vodka Russian Crown a mnoho dalších, které pečlivě vybíráme s odkazem na jejich tradici, způsob výroby a nespornou kvalitu danou použitím těch nejkvalitnějších surovin.

Za velmi krátkou dobu si naše firma Rumako získala silné a stabilní postavení. Naše produkty nedovážíme pouze do České republiky, ale také do vybraných zemí střední Evropy jako Rakousko, Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko a jiné.

Zabýváme se dovozem, distribucí, velkoobchodním a maloobchodním prodejem. Mimo jiné pořádáme řízené degustace pro firmy i soukromé zájemce. Dodáváme do barů, restaurací a hotelů. Samozřejmostí je školení personálu našich zákazníků.

Jedinečnost se skrývá v detailu

Vybíráme pro Vás jen to nejlepší, co lze mezi světovými destiláty dostat. Ochutnejte a obohaťte svůj život o dokonalý smyslový zážitek, který Vám přinášíme my, Rumako - výhradní distributor dominikánských rumů Oliver & Oliver a dalších jedinečných značek dobrého pití v podobě exkluzivních světových destilátů, proto neváhejte a kontaktujte nás s požadavkem připravení Vaší akce na míru!

Naše produkty, showroom a distribuce

Všechny naše produkty, pro které máme oficiální zastoupení, si můžete prohlédnout, ochutnat a rovnou i zakoupit na našem showroomu, který se nachází v Lidické ulici 1 v Praze 5. Náš odborný a vyškolený personál Vám vždy ochotně poradí s výběrem a předá veškeré informace o Vámi vybraných produktech. Showroom je také místem pravidelných rumových degustací. Možností je také objednání přes E-shop na adrese shop.rumako.cz, kde je garance doručení do druhého dne a po Praze dokonce v den objednávky.

Oficiální zastoupení značek

Společnost Rumako s. r. o. má oficiální, tedy výhraní zastoupení značek prémiového alkoholu pro Českou republiku a vybrané země Evropy:

Rum Oliver & Oliver a Compagnie des Indes, vodka Russian Crown a DQ, gin Martin Miller's a The King of Soho, cognac Chabasse a Bowen, jednodruhové ovocné destiláty BVD.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 420 775 654 011 nebo e-mailem obchod@rumako.cz. Rádi Vám také sdělíme, kterých zemí Evropy se konkrétní výhradní zastoupení značek týká.