cloud1 cloud2 cloud3 cloud4 cloud5
cloud6 cloud7
Rum Cubaney

Rum Cubaney

Jde o řadu lehkých rumů, které vyzrávají tradičním systémem solera. Mají jemnou a vyváženou chuť. Z široké řady rumů CUBANEY si vybere každý milovník rumů.

Vice Kup teď
Rum Quorhum

Rum Quorhum

Tyto rumy vás nadchnou plnou, lahodnou chutí s lehkým nádechem medu a karamelu. Barva přechází od tmavě zlaté po mahagonovou. Vůně je intenzivní s tóny dřeva a citrusů. Quorhum ocení milovníci rumů plnější chuti.

Vice Kup teď
Rum Unhiq XO Malt Rum

Rum Unhiq XO Malt Rum

Jedná se o unikátní sladký rum plné, vyvážené, karamelové chuti s nádechem vanilky a medu. Lahodná vůně s ořechovým až mandlovým buketem. UNHIQ okouzlí každého, kdo ocení jedinečnost sladších rumů.

Vice Kup teď
Rum PuntaCana Club

Rum PuntaCana Club

Rumy PUNTACANA patří do kategorie lehkých až středně těžkých rumů. Plnou chuť déky dvojitému zrání, které nejen v sudech po francouzkém víně, ale i po prémiové whisky či luxusním ortském. Puntacana Tesoro s lehkým náznakem kouře je toho důkazem. Rumy PUNTACANA ocení nejen znalci.

Vice Kup teď
Rum Presidente

Rum Presidente

Řada rumů Presidente vznikla jako pocta samotného Pedra Ramona Lopeze Olivera velké osobnosti kubánských dějin, kterou byl národní hrdina, bojovník za nezávislost Kuby José Martí (José Julián Martí Peréz)...

Vice Kup teď
Rum Olivers Exquisito

Rum Olivers Exquisito

Exklusivně pro Vás od nás. Máme tu čest uvést další prémiovou značku firmy Oliver & Oliver mezi prvními v Evropě. Jedinečné kousky, jedinečné balení, exklusivní chuť, kterou prostě musíte zkusit! Každá lahve má vlastní označení, vlastní číslo.

Vice Kup teď
Rum Ophyum

Rum Ophyum

Kubánští Maestro Roneros přicházejí s novou řadou spíše sladších rumů, které jsou plné svěžích tónů tropického ovoce a specifickou chutí rumů Oliver & Oliver. Jedná se o delikátní kombinace těch nejstarších, ale i mladých rumových bází zrající v amerických i francouzských sudech pro vytvoření dokonalého zážitku.

Vice Kup teď
Gin The King of Soho

Gin The King of Soho

Autentický Londýnský "dry" gin destilovaný v srdci Londýna za použití tradičních metod výroby. Jedenáct generací mistrů destilérů stojí za zrozením komplexní, hladké a plné chuti ginu, jehož unikátní chuťový profil je tvořen dvanácti bylinami a netradičním obsahem alkoholu 42%. Nádherná láhev odkazuje na historii londýnské čtvrti Soho, která byla vždy mezinárodním synonymem pro kreativitu, hédonismus a nekonformitu.

Vice Kup teď
Cognac Chabasse Bowen

Cognac Chabasse Bowen

V hlubinách Saint-Jean d'Angely se nachází panství Chabasse jehož historie sahá až do počátku 19. století, konkrétně do roku 1818, kdy byla založena značka Chabasse Cognac. Koňaky rodinného podniku se dnes těší oblibě po celém světě a to zejména díky skloubení tradiční a současné výrobě těch nejlepších koňaků, které se navíc přenáší i do nápaditých tvarů a designů lahví, ve kterých jsou tyto krásné koňaky prezentovány.

Vice Kup teď
Rum De Pirathas

Rum De Pirathas

Pouze jedním douškem se můžete ocitnout přímo v Karibiku, plout na moři s De Pirathas v ruce. Stačí přivřít oči a na přídi lodi se objeví půvabná pirátka s větrem v zádech rozevlávajíc dlouhé vlasy...  To je De Pirathas, vůně a chuť dobrodružství s dotykem výběrového koření!

Vice Kup teď
Rum Compagnie des Indes

Rum Compagnie des Indes

Rumy Compagnie des Indes nabízejí širokou škálu původu tak, aby vynikla rozmanitost chutí a vůní, stejně tak jako jedinečné know-how a zejména specifické "terroir" jednotlivých zemí, které nese stopu každého rumu. "Terroir" je respektováno v každém rumu ze sortimentu Compagnie des Indes, ať již jednotlivých blendů či nejvíce ceněných „single cask“ rumů, které se vyrábějí jen ve velmi limitovaném množství.

Vice Kup teď
Degustace pro firmy a veřejnost

Degustace pro firmy a veřejnost

Naše firma se specializuje kromě oficiálního zastoupení prémiových značek alkoholu, také na řízené i neřízené degustace různého typu a to jak pro privátní, tak firemní klientelu. Novinkou u nás jsou rumové degustace s párováním doutníků či vynikajících belgických pralinek. Neváhejte, kontaktujte nás a my Vám připravíme akci na míru! Tel.: 420 775 654 011 E-mail: degustace@rumako.cz

Vice Kup teď
The Real McCoy

The Real McCoy

Rumy The Real McCoy se již nyní mohou pyšnit více jak osmdesáti významnými oceněními z celého světa. Značka je inspirována příběhem Billa McCoye, který jako první v době americké prohibice naplnil v Karibiku loď alkoholem a plavil se ke břehům Severní Ameriky, kde jej prodával zcela legálně 3 míle od pobřeží v mezinárodních vodách

Vice Kup teď
Andrea da Ponte

Andrea da Ponte

Tyto prosecca patří k nejkvalitnějším vůbec s označení Prosecco D.O.C.G. (Denominazione di Origine Controllata e Garantita) s datovaným ročníkem. Jsou vyrobena z nejkvalitnějších hroznů odrůdy glera, která je pěstována ve velmi starých a úctyhodných vinicích na mírně zvlněných svazích oblastí Conegliano a Valdobbiadene.

Vice Kup teď
Irish Whiskey Hyde

Irish Whiskey Hyde

Hyde whiskey jsou vyráběny tradiční trojitou destilací a některé z nich zrají pomocí tzv. dvojitého zrání. Nejprve jsou po destilaci umístěny do vypálených sudů, ve kterých před tím zrál bourbon a následně je zrání dokončeno ve vybraných sudech např. po sherry oloroso či burgundském červeném víně.  Tyto prémiové whisky jsou navíc vždy vyrobeny jen v malém, tedy limitovaném množství. Důkazem jedinečnosti všech Hyde whiskey je celá řada získaných mezinárodních ocenění.

Vice Kup teď
Andrea Da Ponte

Andrea Da Ponte

Výroba prvotřídní grappy a výběrových vinných destilátů rodinné palírny Da Ponte je postavena na patentovaném způsobu destilace, jejíž největší výhodou je získání až neuvěřitelně širokého množství aroma z hroznu. Vše navíc s minimálním obsahem nečistot přímo po destilaci. Palírna Da Ponte používá pro výrobu své unikátní grappy výhradně čerstvé matoliny z hroznů, které byly sklizeny z kopců Conegliano a Valdobbiadene, oblasti Prosecco chráněné označením Denominazione di Origine Controllata e Garantita.

Řadu ročníkové grappy doplňují exkluzivní vinné destiláty z vybraných odrůd révy, mezi které patří například Malvasia, Chardonay či Muškát.

Vice Kup teď
Rum Toucan

Rum Toucan

Prémiový "agricole" rum, který je vytvořen z čerstvé šťávy cukrové třtiny té nejvyšší kvality z francouzské Guyany za pomoci unikátní destilační technologie. Tento rum po destilaci odpočívá po dobu 6 měsíců a získává tak celkově jedinečný charakter. Výsledkem je výrazné aroma cukrové šťávy a tropického ovoce. Jeho chuť je bohatá a vyvážená.

Vice Kup teď
Rum Sister Isles

Rum Sister Isles

Rumy Sister Isles dozrávají v nádherné oblasti Duero Valley (Ribera del Duero) ve Španělsku, kam jsou přesunuty právě z ostrovů Svatý Kryštof a Nevis. V nadmořské výšce více jak 800 metrů v Hacienta Zorita dochází, v porovnání s Karibikem, k velmi pomalému zrání ve výběrových sudech, ve kterých před tím zrála ty nejlepší červená vína od známého výrobce Marques de la Concordia. Právě ty předávají rumům Sister Isles příjemné ovocné aroma a zcela unikátní chuť.

Vice Kup teď
Worlds End Rum

Worlds End Rum

World's End Rum je jemný blend karibských rumů ve věku 3 - 5 let, které mají již perfektní vyzrálost a tělo z dubových sudů. Tento kořeněný rum je dotvořen infúzemi a macerací rozsáhlé variace koření a tropického ovoce. Je ideální k přípravě tradičních, ale i moderních koktejlů a skvěle chutná i samotný.

Vice Kup teď
Gin Gin

Gin Gin

Prémiový gin Gin Gin je vyvrcholením staleté tradice bylinné medicíny v podobě macerování bylin a plodů s léčivými účinky v podomácky vyrobených destilátech. Gin Gin odkazuje na součást slovenského kulturního dědictví, ke kterému patří síla jedinečného slovenského jalovce.

Vice Kup teď
Honig Vineyard and Winery

Honig Vineyard and Winery

Honig Vineyard & Winery je malé, rodinné vinařství, které se nachází v Rutherfordu, v srdci kalifornského údolí Napa, které patří k jedné z předních světových vinařských oblastí. Od roku 1980 vyrábí prvotřídní vína. Zaměřujeme se výhradně na ruční výrobu vín Sauvignon Blanc a Cabernet Sauvignon, která v této lokalitě dosahují mimořádné kvality.

Vice Kup teď
Rum Máximo

Rum Máximo

Nejnovější rum dominikánského výrobce rumů Oliver & Oliver. Vyniká krásnou mahagonovou barvou s červenými odlesky. Právem se řadí k vrcholům úmění kubánských a dominikánských místrů rumu rodiny Oliverů. Tento rum je věnován generálu Máximu Gomézovi, který byl hrdinou kubánských bojů za nezávislost a proslavil se svojí kubánskou i dominikánskou iniciativou jak v profesní, tak na soukromé úrovni.

Vice Kup teď
Gin 1689

Gin 1689

Tento gin je vytvořen dle originální receptury z roku 1689. V této bláznivé době za vlády britského krále Viléma lll "Oranžského" přesáhlo množství vypitého ginu dokonce množství piva...

Vice Kup teď
Coolumbus Discovery Gin

Coolumbus Discovery Gin

Pocta Kryštofu Kolumbovi – to je Coolumbus Discovery Pink Gin. Tento gin vzniká řemeslnou výrobou z obilného destilátu té nejvyšší kvality, který je vyroben výhradně z výběrové pšenice. Veškeré použité suroviny jsou zcela přírodní, a právě ty vytvářejí nezaměnitelný charakter tohoto prémiového ginu.

Vice Kup teď