cloud1 cloud2 cloud3 cloud4 cloud5
cloud6 cloud7

NOVĚ OTEVŘENÁ POZICE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE HORECA

Obchodní zástupce - HORECA zajišťuje plnění obchodních cílů v přiděleném regionu. Je přímo podřízen(a) obchodnímu řediteli a řediteli společnosti . S ohledem na charakter společnosti a její rychlý rozvoj počítáme do budoucna s možnostmi profesního růstu v rámci společnosti. V případě zájmu o zaslání podrobných informací o pozici mě, prosím, kontaktujte na níže uvedeném e-mailu. jan.vaisar@rumako.cz Děkuji, Jan Vaisar Obchodní ředitel CEE & SEE

Sledujte aktuální dění na našem Facebooku

Vážení milovníci dobrého rumu a dalšího skvělého pití z celého světa, nenechte si ujít novinky z prostředí naší firmy. Reporty z akcí, zajímavosti, videa a mnoho dalšího můžete sledovat na našich facebookových stránkách www.facebook.com/rumako.cz. Budeme rádi, pokud se také stanete našimi fanoušky. Děkujeme za podporu! Váš Rumako team!

Nový showroom - firemní prodejna

Vážení zákazníci, jsme přestěhováni! Přijďte nás osobně navštívit do naši podnikové prodejny RUMAKOshop na adrese Lidická 1, Praha 5. Najdete zde také showroom s kompletním portfoliem našich značek, čerstvé novinky i osvědčenou klasiku, vše můžete ochutnat v naší degustační místnosti na soukromé řízené degustaci. K dispozici je Vám náš odborný personál, připravený zodpovědět Vaše otázky každý pracovní den od 9:00 do 18:30. Těšíme se na Vaši návštěvu! Oficiální dovozce prémiových rumů Oliver & Oliver, Ginů, Vodky, doutníků,... RUMAKO s.r.o.